BMW G20 320i için OEM Spor Şanzıman Yazılımı ve Launch Control

Bu sayfada G20 kasa kodu ile üretilen, 1.6L motorlu BMW 320i için spor şanzıman yazılımı hakkında bilgiler bulunmaktadır. Launch Control, vites manuel modda iken kesici ve %30 daha hızlı vites geçişleri.
Manufacturer: BMW
SKU: G20LCCODNG
$74.00
whatsapp-butonu 

BMW G20 3 SERİSİ 1.6T - SPOR ŞANZIMAN, LAUNCH CONTROL ve REV LIMITER YAZILIMI (OEM)

Bu yazılım ile Launch Control, %30 daha hızlı vites geçişleri ve kesici aktif olur. Bunlara ek olarak "Sport Plus" sürüş modu da eklenir. Orjinal BMW Spor şanzıman yazılımıdır.

REV LIMITER - KESİCİ NEDİR ?

Vitesi manuel moda çektiğinizde son devire geldiğinde siz vites yükseltmediğiniz sürece kesicide devam eder. Böylelikle drift yaparken beklemediğiniz anda değişen vites ile driftiniz yarıda kalmaz. Detaylı bilgi için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz. 

LAUNCH CONTROL NEDİR?

Launch control (fırlatma kontrol sistemi), tekerlek kaymasını, gaz kelebeği girişlerini, fren kullanımını, şanzıman değerlerini, motor hızını vb. ölçen kontrol üniteleri(ECU,TCU,ICM vb) ve sensörleri kullanarak bir BMW'nizin sabit noktadan düz hat boyuna hızlanmasını optimize etmeye yardımcı olur. Böylelikle minimum süre kaybı ile 0-100 hızlanmasını gerçekleştirirsiniz.

whatsapp-butonu