Mercedes-Benz C Serisi (W205) - Apple Carplay ve Anroid Auto Aktivasyonu

Mercedes-Benz C Serisi (W205) Apple Carplay & Anroid Auto Aktivasyonu
SKU: W205CPAA
Old price: $149.00
$104.00

WHATSAPP: 0537 358 9524 

TELEFON: 0537 358 9524

Gelmeden Önce Mutlaka Arayın!

Mercedes-Benz C Serisi (W205) Apple Carplay ve Android Auto Aktivasyonu

Aracınızın Orjinalliği Bozulmaz ve Garanti Dışı Kalmaz.

Araç üzerinde herhangi bir delme,kesme ve kablo çekme işlemi yapılmadan, tamamen aktivasyon cihazı ile aktif edilir. Aktivasyon cihazı şase numaranıza tanımlıdır. Kesinlikle başka bir araçta kullanılmaz. Aktivasyon yapıldıktan sonra aktivasyon cihazı size teslim edilir.

İşlem süresi 5 dakikadır. Dilerseniz ödeme yapıldıktan sonra size ürünü kargo ile gönderebiliriz.

Önemli Not: 2017 7.Ay'dan 2018 6.Ay'a kadar olan araçlarda aktif edilir. Aracınızın model aralığı bu şekilde ise www.datamb.com web sitesinden, şase numaranızı girerek "154 CONV HU ENTRY FROM MELCO TO PANASONIC / OPTIMI HW" koduna bakmanız gerekiyor. Eğer aracınızda bu kodlu donanım varsa aracınıza Carplay ve Android Auto Aktivasyonu Yapılır. Ürün tek araç için geçerlidir. Sizin Şase Numaranıza Göre hazırlanmaktadır. Kesinlikle iadesi mümkün değildir.

Not 2:Son aylarda güncelleme alan araçlarda aktivasyon gerçekleşmez.

Not 3: Bazı müşterilerimiz 2018 6.Ay sonrası W205 facelift araçları için bu ürünü denedi ve başarılı oldu. Yine datamb.com adresinden şasenizi girerek "506" kodlu donanım koduna bakınız eğer varsa destekleme ihtimali var. Fakat unutmayın, size yolladığımız cihaz tek kullanımlıktır. Bir araca takıldıktan sonra başka araçta kullanılmamaktadır. Yani iadesi söz konusu değildir. Bunu göze alarak satın almanızı istiyoruz.

Apple Carplay, iPhone’unuzu araç içinde kullanmanın daha akıllı ve daha güvenli bir yolunu sunuyor. Aracınızı sürerken iPhone’unuzla yapmak istediğiniz şeyleri gerçekleştirmenize yardımcı oluyor ve bunları doğrudan aracınızın yerleşik ekranında gösteriyor. Gözünüzü yoldan ayırmadan yol tarifi alabiliyor, arama yapabiliyor, mesaj alıp gönderebiliyor ve müzik dinleyebiliyorsunuz.

Anroid Auto,Geliştirilmiş, sesle kontrol özellikleri ile sesimizle çok rahat aramalar yapabiliyor, hatırlatıcılar ekleyebiliyor, kısacası arabayı kullanırken bile online olabiliyoruz. Üstelik arabadan inseniz bile ayarladığınız hatırlatıcılar, aldığınız notlar ya da aramalar nerede olursanız olun her zaman telefonunuzda.

WHATSAPP: 0537 358 9524 

TELEFON: 0537 358 9524